Software Blackvue

PROHLÍŽEČ BLACKVUE VIEWER

Aplikace Blackvue Viewer

BLACKVUE SD CARD VIEWER

Dokonale propracovaný a zároveň jednoduchý software Blackvue SD Card Viewer umožňuje nejen prohlížet a editovat záznamy. Pomocí prohlížeče můžete si též měnit veškera nastavení auto kamery. Pittasoft poskytuje dvě velmi podobné verze prohlížeče – Blackvue Windows Viewer pro počítače s OS Windows, a Blackvue Mac Viewer pro počítače s Mac OS.

Autorizovaný prodejce auto kamer Blackvue

Seznámíme Vás se základními možností software, ukážeme, jak se provádí nastavení přístroje přes Blackvue SD Card Viewer. Jako příklad jsme použili prohlížeč pro Windows. Interface a možností prohlížeče pro Mac OS jsou podobné. Pro práce s prohlížečem je potřeba vyndat microSD kartu z auto kamery Blackvue, vložit jí do čtečky microSD karet nebo do adaptéru a zapojit do počítače.

Poznámka: Společnost Pittasoft Co., Ltd jako vlastník a výrobce software může bez předchozího upozornění měnit jakékoli funkce nebo nastavení tohoto software.

PODROBNÝ NÁVOD K BLACKVUE SD CARD VIEWER NALEZNĚTE ZDE.

Autorizovaný prodejce auto kamer Blackvue

BLACKVUE CLOUD WEB VIEWER

U prohlížeče Blackvue Cloud Viewer od verze 3.06 po kliknutí na kartu Cloud Web Viewer nově budete přesměrovaní na stránku www.blackvuecloud.com, kde jsme pro Vás připravili zcela nový Cloud Web Viewer prohlížeč pro cloudové modely palubních kamer Blackvue.

Autorizovaný prodejce auto kamer Blackvue

Po přihlášení, můžete si plně využívat Blackvue Cloud služby včetně vzdálené změny nastavení, prohlížení nahrávek a živého streamu a mnoho dalšího.

Podrobný návod k Blackvue Cloud Web Viewer nalezněte ZDE.

Autorizovaný prodejce auto kamer Blackvue

BLACKVUE APP

Autorizovaný prodejce auto kamer Blackvue

Jednoduchá a pohodlná synchronizace s funkcemi Androidu a iOS – to je další skvělá vlastnost BlackVue. Nahrané video si můžete přímo na místě prohlédnout, nebo odeslat do Cloudu prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Stačí jen instalovat bezplatnou aplikaci z webu Google Play nebo z iTunes a připojit zařízeni pomocí Wi-Fi.

Podrobný návod k Blackvue App nalezněte ZDE.