Software2018-12-04T09:40:45+00:00

Prohlížeč Blackvue

Nyní si můžete vychutnat všechny funkce Blackvue přes Cloud přímo na svém notebooku nebo stolním počítači s OS Windows/Mac OS. Nový BlackVue Viewer Cloud podporuje všechny modely auto kamer Blackvue a je kompatibilní s funkcí BlackVue over the Cloud. Nová verze softwaru obsahuje dvě aplikace v jednom. Po instalaci a spuštění aplikace, budete mít možnost si zvolit aplikaci Blackvue přes Cloud nebo použít klasický prohlížeč záznamů uložených na SD kartě.

Software umožňuje zobrazování registrovaných přístrojů na Blackvue Cloud po celém světě a u přístrojů, které si zvolili veřejný mód zobrazení, budete mít možnost vidět, co ten přístroj nahrává přímo v online režimu. S vlastním přístrojem, přihlášeným přes Blackvue Cloud je umožněna dokonce i hlasová komunikace.

Podporované jazyky
🇬🇧ENG  🇰🇷KOR  🇷🇺RUS  🇫🇷FRA  🇮🇹ITA  🇩🇪DEU  🇪🇸ESP  🇹🇭THA  🇨🇳CHN  🇯🇵JPN  🇻🇳VNM  🇵🇱IDN

BlackVue App

Jednoduchá a pohodlná synchronizace s funkcemi Androidu a iOS – to je další skvělá vlastnost BlackVue. Nahrané video si můžete přímo na místě prohlédnout, sestříhat nebo odeslat na YouTube prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Stačí jen instalovat bezplatnou aplikaci z webu Google Play nebo z iTunes a připojit zařízeni pomocí Wi-Fi.