JÁ A MOJE AUTO. PŘIPOJENO!

live View (živy obraz) | havarijní notifikace | GPS sledování | obousměrná hlasová komunikace | zálohování videa | dálkové přehrávání videa

CO JE TO BLACKVUE PŘES CLOUD?

BlackVue přes Cloud je novým technologickým krokem, který umožňuje značně rozšířit potenciál přístroje. Buďte s Vaším vozidlem stále v kontaktu.

Teď můžete sdílet a zálohovat Vaše záznamy, dálkově sledovat on-line situaci kolem vozu, prohlížet již zaznamenané nahrávky, zjišťovat aktuální polohu vozidla a zobrazovat ji na mapě, získat bezprostředně varovné zprávy při jakékoli nehodě, zásahu do vozidla, nebo překročení rychlosti sledovaným řidičem, možnosti jsou nekonečné.

JAK TO FUNGUJE?

Pomocí mobilního hotspotu, nebo zabudovaného internetového spojení ve Vašem vozidle auto kamera BlackVue Vás spojí s Vaším smartphonem přes Cloud.

Použitím mobilní aplikace BlackVue ve smartphonu, nebo tabletu, můžete sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj.

KOMPATIBILNÍ MODELY

DR900X/DR750X Series-1CH

DR900X/DR750X Series-2CH

DR750-TRUCK

DR750X-2CH TRUCK

DR750-2CH LTE 

APLIKACE BLACKVUE

Co je zahrnuto v mém bezplatném Cloud účtu?
Jaký software budu potřebovat k používání Cloudu?

9 INOVAČNÍCH PRVKŮ

MOŽNOSTI KOMERČNÍHO VYUŽITÍ BLACKVUE PŘES CLOUD

Kvalitní video záznamy, přístup k informacím odkudkoliv, upozornění v případě nehody a možnost okamžitého shlédnutí živého obrazu či nahrávky – to je přání řidičů, kteří chtějí mít jistotu a klid při řízení svého vozidla.

A) Majitelé firem mohou sledovat pohyb svých firemních vozidel na mapě v reálném čase a komunikovat s řidičem s pomocí funkce obousměrné hlasové komunikace.

B) Větší společnosti mohou využít BlackVue přes Cloud při sledování a kontrole svého autoparku. Mohou výrazně snížit své náklady oproti instalaci předraženého zařízení pro sledování a určování polohy vozidel.