BLACKVUE DR750X

Na výstavě SEMA 2018 v USA představila značka BlackVue své nové produkty. Přesněji jsou to pouze dva produkty, jedná se o aktualizovanou verzi regulátoru Power Magic PRO s názvem Power Magic EZ a aktualizovanou verzi řady DR750 se slotem pro datovou SIM kartou.
Možná je to přesně to, co už více než rok chybělo vývoji cloudových funkcí. Jedná se o DVR auto kameru s vestavěnou SIM kartou v samotném zařízení, bez externích přístupových bodů směrovačů a modemů.

Nový model BlackVue DR750X podle předběžných údajů má stejné parametry a vlastnosti jako původní model DR750S. Stejné funkce a cloud servis. Ale rozměry přístroje se o něco zvětšily díky komunikačnímu LTE modulu od společnosti LG.
To znamená, že auto kamera DR750X bude nyní plně soběstačná, pokud jde o cloud funkce v oblasti pokrytí sítě 4G, a do těla přístroje bude vložena SIM karta. Skvělá zpráva, ale okamžitě vzniká otázka stability příjmu signálu.

Nové položky se uvedou do prodeje do poloviny roku 2019, cena modelu DR750X bude v rozmezí cen mezi současnými modely DR750 a DR900.

Více informace