4K UHD CLOUD AUTO KAMERA

Nova auto kamera s kvalitním 8 Mpx snímačem/4K Ultra High Definition (3840×2160@30fps).
Ultra široký 162° úhel kamery plně využívá rozlišení 4K UHD.

Nativní parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – nova funkce auto kamer Blackvue, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (profi napájecí kabel pro připojení k pojistní skříňce a napájecí kabel do zásuvky cigaretového zapalovače jsou součástí balení). Nově, pro využití auto kamery v parkovacím režimu není nutná instalace přístroje Power Magic Pro. 

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Over the Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera.

DR900X-2CH

KŘIŠŤÁLOVÉ VIDEO NEJEN PRO 4K MONITORY

Rozlišení 4K UHD obsahuje čtyřikrát více pixelů než Full HD. Je to obrovský rozdíl, a poznáte to. Registrační značky vozidla teď ještě ostřejší a rozpoznáte je i na vetší vzdálenost. Kromě toho nepotřebujete 4K monitor, který by samozřejmě ukázal vše plusy 4K videa. Dokonce i na monitoru s rozlišením Full HD můžete video přibližovat mnohem dál bez viditelné pixelizace.
*HD = 1280×720 pixelů (0,92 milionu pixelů);
Full HD = 1920×1080 (2,07 milionu pixelů) = 2,25 x pixelů
4K UHD = 3840×2160 (8,29 milionu pixelů) = 4 x pixely Full HD nebo 9 x HD pixelů
4x více pixelů než u Full HD

VYSOCE ÚČINNÁ KOMPRESE H.265

4 X VETŠÍ ROZLIŠENÍ. STEJNÝ ČAS ZÁZNAMU!
Spolu s běžným kodekem H.264 je řada DR900X vybavena moderní technologií H.265, nazývanou také High-Efficiency Video Coding (HEVC), která je předním standardem v nahrávání a vysílání videa v 4K. U H.265 je velikost videa ve formátu 4K UHD podobná velikosti souboru Full HD H.264. Jinými slovy získáváte 4 krát větší a lepší snímky bez ztráty času záznamu.
Navýšena je i doba záznamu v režimu Full HD.

Tip pro maximalizaci doby nahrávání: Nastavte kodek na H.265 a kvalitu na Normální. Ideální pro dlouhé relace v parkovacím režimu.

INTEGROVANÝ GPS, DVOUPÁSMOVÁ WI-FI A VOLITELNÝ LTE MODUL

POMOCÍ INTEGROVANÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci BlackVue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

RYCHLÝ PŘENOS DAT DO TELEFONU S 5GHZ WI-FI
Dvoupásmové připojení Wi-Fi 2,4-5 GHz umožňuje stáhnout videa z kamery do smartphonu s vetší rychlostí a umožňuje používat Blackvue Cloud přes libovolnou síť Wi-Fi s podporou Internetu. S technologií BlackVue Sub-Stream stáhněte odlehčenou verze originálních videí pro ještě rychlejší kontrolu.

LTE:
Připojte volitelný LTE modul přes USB port pro nejlepší využití cloudových služeb.

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru pomocí profi napájecího kabelu (je součástí balení) nebo použijte externí Power Bank BaterieB-112 nebo B-124X.

 

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ 

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC a Blackvue aplikace pro smartphone umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, Cloud služby.

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR900X umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby spouštěl manuální nahrávání.

Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi. Všechny akce jsou potvrzeny hlasovým upozorněním.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera zaznamenává cyklický a přepisuje starší soubory, pokud je paměť plná. V nastaveni BlackVue DR900X-1CH můžete zabránit přepsání souborů zvláštní události (vyvolaných ručně nebo nárazem). Může být chráněno až 50 souborů. Lze zároveň povolit, aby nové soubory zvláštní událostí přepisovaly starší soubory, a udržovaly tak posledních padesát.
Adaptivní správa souborů bez formátování.
Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Plánované restarty (VIZ Inteligentní monitorování v parkovacím režimu).
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (32GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře BlackVue kdykoli, odkudkoli na světě přes BlackVue Over the Cloud.
Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu.
Zálohujte důležitá videa do volného úložiště Cloud.
Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli.
Vychutnejte si obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

BlackVue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery BlackVue řady DR650/DR750/DR900/DR590. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.

LTE MODUL (volitelný)

LTE modul CM100LTE se připojuje ke kompatibilní auto kameře BlackVue řady X a poskytuje snadné připojení 4G LTE.

Vše, co potřebujete, je aktivovaná datová nano SIM karta. CM100LTE se připojuje přes USB port vašeho přístroje. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem.

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100LTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. Tento model není kompatibilní s řadou DR590X.

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou.

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR900X-1CH podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:
• pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
• dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)
Ignorujte nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.
Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení:
Po ukončení parkovacího režimu BlackVue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci BlackVue.

Plánované restartování:
Naplánujte denní automatické restartování(volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně:
V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

Potřebujete auto kameru pro velké nákladní vozidlo?
Podívejte se na DR750X-2CH TRUCK s externí vodotěsnou zadní IR kamerou. (Přípravujeme)

DR750X-2CH TRUCK

OBSAH BALENÍ DR900X-1CH

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR900X-1CH

Přední kamera CMOS-snímač s rozlišením 8 mega pixelů

černá/šířka 118,5mm x výška 36mm/104g 

diagonální 162°, horizontální 36°,vertikální 77° 

4K UHD (3840×2160) @30fps 
*Rychlost snímků se může lišit během streamování přes Wi-Fi.

1CH (přední kamera)

MP4

H.265 (HEVC), H.264 (AVC)

7h 40min (32GB), 15h 20min (64GB), 30h 40min (128GB), 61h 20min (256GB)

ano, integrovaný snímač

ano, integrovaný (Dual Band: GPS, GLONASS)

ano + změna nastavení přes Wi-Fi

ano

Integrovaný, Dual band 2,4-5GHz (802.11 a.b.g.n.ac)

Externí (volitelně)

nahrávání LED, GPS/BT LED, Wi-Fi/LTE LED, Security LED, Proximity senzor LED

Tlačítko Wi-Fi ON / OFF
Proximity senzor
Přiblížením/dotykem ruky nebo prstu do vzdálenosti cca 1cm od přístroje se zapne nahrávání zvuku nebo spustí manuální nahrávání v závislosti na nastavení firmware. Proximity senzor se dá zcela vypnout v nastavení firmware. 

microSD karta až 256GB (32GB je součásti balení)

BlackVue Viewer Cloud (Windows a Mac OS X)/ BlackVue App (Android, iOS)

FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE, IC

-20°C − 70°C (-4°F − 158°F)

Napájecí kabel: 12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,1), Max. 1A/12V)
Profi napájecí kabel: (černý: GND| žlutý: B+|červený: ACC))

Normal Mode (WiFi On / GPS On/1CH):350mA/h 
Normal Mode (WiFi Off/GPS On/1CH):310mA/h
Parking Mode (WiFi On/GPS Off/1CH):265mA/h

Parking Mode (WiFi Off/GPS Off/1CH):225mA/h
* Skutečná spotřeba energie se může lišit v závislosti na podmínkách používání.

Model Kapacita microSD Kvalita obrazu Rozlišení (přední+zadní)
DR900X-1CH 4KUHD@30fps (Extreme)
FullHD@30fps
32GB Nejvyšší (Extrémní) 2h 30 min
Nejvyšší 5h 10 min
Vysoký 6 h 00 min
Normální 7 h 40 min
64GB Nejvyšší (Extrémní) 5 h 00 min
Nejvyšší 10 h 20 min
Vysoký 12 h 00 min
Normální 15 h 20 min
128GB Nejvyšší (Extrémní) 10 h 00 min
Nejvyšší 20 h 40 min
Vysoký 24 h 00 min
Normální 30 h 40 min
256GB Nejvyšší (Extrémní) 20 h 00 min
Nejvyšší 41 h 20 min
Vysoký 48 h 00 min
Normální 61 h 20 min
Bitrate(Mbps Nejvyšší (Extrémní) 25
Nejvyšší 12
Vysoký 10
Normální 8
Koupit Blackvue DR900X-1CH