DR900S-2CH2018-05-14T19:57:17+00:00

4K UHD + FULL HD CLOUD AUTO KAMERA

Přední kamera: s kvalitním 8 Mpx snímačem / 4K Ultra High Definition (3840 × [email protected]).
Zadní kamera: 2,1 Mpx snímač SONY STARVIS ™ / Full HD (1920 × 1080 @ 30fps).
Ultra široký 162° úhel přední kamery plně využívá rozlišení 4K UHD. Zadní kamera zaznamenává video v rozlišení FullHD v úhlu 139 ° s vynikající citlivostí na slabé světlo (skvělá pro automobily s tónováním zadního skla).
BlackVue zachycuje důležité informace během jízdy nebo v režimu parkování.
Díky bezplatnému doplňkovému službě Over the Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co zaznamenává auto kamera.

4K UHD Křišťálové video nejen pro 4K monitory

Rozlišení 4K UHD obsahuje čtyřikrát více pixelů než Full HD. Je to obrovský rozdíl, a poznáte to. Registrační značky vozidla teď ještě ostřejší a rozpoznáte je i na vetší vzdálenost.
Kromě toho nepotřebujete 4K monitor, který by samozřejmě ukázal vše plusy 4K videa.
Dokonce i na monitoru s rozlišením Full HD můžete video přibližovat mnohem dál bez viditelné pixelizace.
* HD = 1280 × 720 pixelů (0,92 milionu pixelů);
Full HD = 1920 × 1080 (2,07 milionu pixelů) = 2,25 x pixelů
4K UHD = 3840 × 2160 (8,29 milionu pixelů) = 4 x pixely Full HD nebo 9 x HD pixelů
4x více pixelů než u Full HD

VYSOCE ÚČINNÁ KOMPRESE H.265

4 X VETŠÍ ROZLIŠENÍ. STEJNÝ ČAS ZÁZNAMU!
Spolu s běžným kodekem H.264 je řada DR900S vybavena moderní technologií H.265, nazývanou také High-Efficiency Video Coding (HEVC), která je předním standardem v nahrávání a vysílání videa v 4K. U H.265 je velikost videa ve formátu 4K UHD podobná velikosti souboru Full HD H.264. Jinými slovy získáváte 4 krát větší a lepší snímky bez ztráty času záznamu.
Navýšena je i doba záznamu v režimu Full HD.

Tip pro maximalizaci doby nahrávání: Nastavte kodek na H.265 a kvalitu na Normální. Ideální pro dlouhé relace v parkovacím režimu.

VESTAVĚNA GPS A DVOUPÁSMOVÁ WI-FI

Pomocí vestaveného GPS přidáte lokalizace a zobrazovaní rychlostí na vaše videa
Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph). Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci BlackVue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.
RYCHLÝ PŘENOS DAT DO TELEFONU S 5GHZ WI-FI
Dvoupásmové připojení Wi-Fi 2,4-5 GHz umožňuje stáhnout videa z kamery do smartphonu s vetší rychlostí a umožňuje používat Blackvue Cloud přes libovolnou síť Wi-Fi s podporou Internetu. S technologií BlackVue Sub-Stream stáhněte odlehčenou verze originálních videí pro ještě rychlejší kontrolu.

ZABUDOVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
(*) Při nahrávání v parkovacím režimu doporučujeme používat externí baterie (Power Magic Battery Pack) nebo hardwarovou sadu (Power Magic Pro).
.

Blackvue Viewer

 

BLACKVUE APP (iOS, Android) a PROHLÍŽEČ (Windows / MAC)

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC a Blackvue aplikace pro smartphone umožnuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, gps souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, cloud služby.

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR900S umožnuje snadný přístup k užitečným funkcím. Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby spouštěl manuální nahrávání. Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi (krátké stisknutí), obnovte heslo Wi-Fi (stiskněte a podržte krátce stisknuté tlačítko) nebo zformátujte kartu microSD (podržte stisknuté tlačítko, dokud se neobjeví hlasový příkaz, a poté znovu stiskněte). Všechny akce jsou potvrzeny hlasovým upozorněním.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera zaznamenává cyklický a přepisuje starší soubory, pokud je paměť plná. V nastaveni BlackVue DR900S-2CH můžete zabránit přepsání souborů zvláštní události (vyvolaných ručně nebo nárazem). Může být chráněno až 50 souborů. Lze zároveň povolit, aby nové soubory zvláštní událostí přepisovaly starší soubory, a udržovaly tak posledních padesát.
Adaptivní správa souborů bez formátování.
Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Plánované restarty (VIZ Inteligentní monitorování v parkovacím režimu).
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (16 GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře BlackVue kdykoli, odkudkoli na světě přes BlackVue Over the Cloud.
Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu.
Zálohujte důležitá videa do volného úložiště Cloud.
Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli.
Vychutnejte si obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

Při používaní Power Magic Pro, baterií Power Magic Battery Pack nebo baterií Power Magic Ultra Battery.

I v době nepřítomnosti bude Vaše auto pod ochranou.

BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu, aby sledovala zaparkované vozidlo, ale nahrávání na paměťovou kartu se aktivuje pouze v případě, když bude detekován pohyb nebo náraz. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před okamžikem, které vedl ke spouštění záznamu. Po ukončení parkovacího režimu budete informování o tom, že událost byla zaznamenána, když jste byli mimo své vozidlo. Pak si můžete okamžitě zkontrolovat videa v aplikaci BlackVue.
Plánované restartování:
Naplánujte denní automatické restartování (ve výchozím nastaveni – v noci), abyste minimalizovali potenciální chyby. Restartování se provádí pouze v případě, pokud je přístroj v parkovacím režimu a nezaznamenává video na kartu microSD. To znamená, že nahrávání v normálním režimu jízdy, při zápisu zvláštní událostí v parkovacím režimu nelze přerušit plánovaným restartováním.
Nové vlastností:
Série BlackVue DR900S umožňuje zcela vypnout všechny LED diody v parkovacím režimu. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze LED indikátor záznamu směřující dovnitř vozidla.

Možností zapojení auto kamery

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

Technická specifikace BlackVue DR900S-2CH

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme „Power Magic Pro“.
Koupit Blackvue DR900-2CH