4K UHD CLOUD AUTO KAMERA

Přední kamera: s kvalitním 8 Mpx snímačem/4K Ultra High Definition (3840×[email protected]).
Zadní kamera: 2,1Mpx snímač SONY STARVIS™/Full HD (1920×[email protected]).
Ultra široký 162° úhel přední kamery plně využívá rozlišení 4K UHD. Zadní kamera zaznamenává video v rozlišení Full HD v úhlu 139° s vynikající citlivostí na slabé světlo (skvělá pro automobily s tónováním zadního skla).

BlackVue zachycuje důležité informace během jízdy nebo v režimu parkování.

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Over the Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co zaznamenává auto kamera.

KŘIŠŤÁLOVÉ VIDEO NEJEN PRO 4K MONITORY

Rozlišení 4K UHD obsahuje čtyřikrát více pixelů než Full HD. Je to obrovský rozdíl, a poznáte to. Registrační značky vozidla teď ještě ostřejší a rozpoznáte je i na vetší vzdálenost.
Kromě toho nepotřebujete 4K monitor, který by samozřejmě ukázal vše plusy 4K videa.
Dokonce i na monitoru s rozlišením Full HD můžete video přibližovat mnohem dál bez viditelné pixelizace.
*HD = 1280×720 pixelů (0,92 milionu pixelů);
Full HD = 1920×1080 (2,07 milionu pixelů) = 2,25 x pixelů
4K UHD = 3840×2160 (8,29 milionu pixelů) = 4 x pixely Full HD nebo 9 x HD pixelů
4x více pixelů než u Full HD

VYSOCE ÚČINNÁ KOMPRESE H.265

4 X VETŠÍ ROZLIŠENÍ. STEJNÝ ČAS ZÁZNAMU!
Spolu s běžným kodekem H.264 je řada DR900S vybavena moderní technologií H.265, nazývanou také High-Efficiency Video Coding (HEVC), která je předním standardem v nahrávání a vysílání videa v 4K. U H.265 je velikost videa ve formátu 4K UHD podobná velikosti souboru Full HD H.264. Jinými slovy získáváte 4 krát větší a lepší snímky bez ztráty času záznamu.
Navýšena je i doba záznamu v režimu Full HD.

Tip pro maximalizaci doby nahrávání: Nastavte kodek na H.265 a kvalitu na Normální. Ideální pro dlouhé relace v parkovacím režimu.

VESTAVĚNA GPS A DVOUPÁSMOVÁ WI-FI

POMOCÍ VESTAVĚNÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci BlackVue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

RYCHLÝ PŘENOS DAT DO TELEFONU S 5GHZ WI-FI
Dvoupásmové připojení Wi-Fi 2,4-5 GHz umožňuje stáhnout videa z kamery do smartphonu s vetší rychlostí a umožňuje používat Blackvue Cloud přes libovolnou síť Wi-Fi s podporou Internetu. S technologií BlackVue Sub-Stream stáhněte odlehčenou verze originálních videí pro ještě rychlejší kontrolu.

ZABUDOVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu doporučujeme používat externí baterie (Power Magic) nebo hardwarovou sadu (Power Magic Pro /EZ).

Blackvue Viewer

 

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ 

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC a Blackvue aplikace pro smartphone umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, Cloud služby.

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR900S umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím. Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby spouštěl manuální nahrávání. Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi (krátké stisknutí), obnovte heslo Wi-Fi (stiskněte a podržte krátce stisknuté tlačítko) nebo zformátujte kartu microSD (podržte stisknuté tlačítko, dokud se neobjeví hlasový příkaz, a poté znovu stiskněte). Všechny akce jsou potvrzeny hlasovým upozorněním.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera zaznamenává cyklický a přepisuje starší soubory, pokud je paměť plná. V nastaveni BlackVue DR900S-2CH můžete zabránit přepsání souborů zvláštní události (vyvolaných ručně nebo nárazem). Může být chráněno až 50 souborů. Lze zároveň povolit, aby nové soubory zvláštní událostí přepisovaly starší soubory, a udržovaly tak posledních padesát.
Adaptivní správa souborů bez formátování.
Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Plánované restarty (VIZ Inteligentní monitorování v parkovacím režimu).
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (32GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře BlackVue kdykoli, odkudkoli na světě přes BlackVue Over the Cloud.
Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu.
Zálohujte důležitá videa do volného úložiště Cloud.
Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli.
Vychutnejte si obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

BlackVue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery BlackVue řady DR650/DR750S/D900S. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou dvě verze podle typu sklonu celního skla.

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou.

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR900S-2CH podporuje dvě nové funkce parkovacího režimu:

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:
• pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
• dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)
Ignorujte nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.
Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení:
Po ukončení parkovacího režimu BlackVue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci BlackVue.

Plánované restartování:
Naplánujte denní automatické restartování(volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně:
V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

Potřebujete auto kameru pro velké nákladní vozidlo?
Podívejte se na DR750S-2CH TRUCK s externí vodotěsnou zadní IR kamerou.

DR750S-2CH TRUCK

OBSAH BALENÍ DR900S-2CH

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR900S-2CH

Přední kamera CMOS-snímač s rozlišením 8 mega pixelů / Zadní kamera STARVIS™CMOS-snímač s rozlišením 2,1 mega pixelů

Přední kamera: černá/šířka 118,5mm x výška 36mm/91g Zadní kamera: černá/šířka 67,4mm x výška 25mm/25g

Přední kamera diagonální 162°, horizontální 36°,vertikální 77° / Zadní kamera diagonální 139°, horizontální 116°, vertikální 61°

4K UHD (3840×2160) @30fps (Extreme) / Full HD (1920×1080) @30fps

4K UHD (3840×2160) @30fps / Full HD (1920×1080) @30fps

Full HD (1920×1080) @60fps / Full HD (1920×1080) @30fps

Full HD (1920×1080) @30fps / Full HD (1920×1080) @30fps

*Rychlost snímků se může lišit během streamování přes Wi-Fi.

2CH (přední a zadní kamera)

MP4

H.265 (HEVC), H.264 (AVC), Zvuk AAC

2h 10min (16GB), 4h 20min (32GB), 8h 40min (64GB), 17h 20min (128GB)

ano, zabudovaný snímač

ano, zabudovaný

ano + změna nastavení přes Wi-Fi

ano

Vestavěný (802.11n 2.4GHz / 802.11ac 5GHz Dual band)

nahrávání LED, GPS LED,Wi-Fi LED,Security LED / Security LED zadní kamery

Tlačítko Wi-Fi ON / OFF
Vykonává funkci formátování paměťové karty microSD. Pro FORMAT stiskněte tlačítko Wi-Fi a podržte jeho po dobu 10 sekund
Proximity senzor
Stiskněte tlačítko nebo přibližte ruku do vzdálenosti cca 2 cm od přístroje se zapne nahrávání zvuku nebo spustí manuální nahrávání v závislosti na nastavení programu.

microSD karta až 256GB (32GB je součásti balení)

BlackVue Viewer Cloud (Windows a Mac OS X)/ BlackVue App (Android, iOS)

Přední kamera: FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE, IC Zadní камера: FCC, CE, RoHS, WEEE

-20°C − 70°C (-4°F − 158°F)

12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,35), Max. 1A/12V)

cca 380 мА (4,56W při 12V, se zapnutou funkcí GPS a vypnutou Wi-Fi) cca 360 мА (4,32W při 12V, s vypnutou funkcí GPS a Wi-Fi)
* Skutečná spotřeba energie se může lišit v závislosti na podmínkách používání.

Model Kapacita microSD Kvalita obrazu Rozlišení (přední+zadní)
DR900S-2CH [email protected] (Extreme)
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
16GB Nejvyšší (Extrémní) 55 MIN X X X
Nejvyšší X 1H 20 MIN 1H 20 MIN 1H 20 MIN
Vysoký X 1H 40 MIN 1H 40 MIN 1H 40 MIN
Normální X 2H 10 MIN 2H 10 MIN 2H 10 MIN
32GB Nejvyšší (Extrémní) 1 H 50 MIN X X X
Nejvyšší X 2 H 40 MIN 2 H 40 MIN 2 H 40 MIN
Vysoký X 3 H 20 MIN 3 H 20 MIN 3 H 20 MIN
Normální X 4 H 20 MIN 4 H 20 MIN 4 H 20 MIN
64GB Nejvyšší (Extrémní) 3 H 40 MIN X X X
Nejvyšší X 5 H 20 MIN 5 H 20 MIN 5 H 20 MIN
Vysoký X 6 H 40 MIN 6 H 40 MIN 6 H 40 MIN
Normální X 8 H 40 MIN 8 H 40 MIN 8 H 40 MIN
128GB Nejvyšší (Extrémní) 7 H 20 MIN X X X
Nejvyšší X 10 H 40 MIN 10 H 40 MIN 10 H 40 MIN
Vysoký X 13 H 20 MIN 13 H 20 MIN 13 H 20 MIN
Normální X 17 H 20 MIN 17 H 20 MIN 17 H 20 MIN
Bitrate(Mbps)
Přední+zadní
Nejvyšší (Extrémní) 25+10 X X X
Nejvyšší X 12+10 12+10 12+10
Vysoký X 10+8 10+8 10+8
Normální X 8+6 8+6 8+6
Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme příslušenství řady Power Magic
Koupit Blackvue DR900-2CH