BLACKVUE DR750X-2CH PLUS

Představujeme Vám obnovenou verze auto kamery Blackvue DR750X-2CH pod názvem DR750X-2CH PLUS. Hlavní změnou, kterou přináší řada Plus, je vylepšený snímač Sony STARVIS™. Obrazový snímač v modelech DR750X-1CH Plus a DR750X-2CH Plus (přední a zadní kamera v sadě) má mnohem lepší schopnost zachovávat detaily v extrémních světelných podmínkách.

Pro ilustraci se podívejte na snímky obrazovky níže. Zatímco záběry DR750X Plus mohou na první pohled vypadat mírně tmavší, jsou ve skutečnosti mnohem lépe exponované. Jinými slovy, snímač dokáže lépe uchovat kritické detaily ve dne (např. SPZ) a v nocí. Jak je vidět na foto, halový jevy kolem světelných zdrojů, ve srovnání s předchůdcem jsou značně minimalizovány.

BLACKVUE DR750XBLACKVUE DR750X
BLACKVUE DR750XBLACKVUE DR750X

JSME ZAS O KUS DÁL

VÝKONNOST A FUNKČNOST
SENZOR SONY STARVIS™ s Full HD 1080p s rychlostí až 60 snímků za sekundu.
Hledáte novější spolehlivý a kvalitní systém videozáznamu ve vozidle se dvěma FullHD kamerami, který nezradí v ten nejdůležitější okamžik? Jste na správním místě. Dvoukanálová Wi-Fi auto kamera BlackVue DR750X-2CH PLUS zaznamenává kvalitní video s obou stran (přední/zadní) v širokém pozorovacím úhlu 139°. Full HD snímače SONY STARVIS™ jsou jedničkou v čistotě obrazu při slabém osvětlení. Můžete si být jisti, že vaše nova auto kamera bude bezchybně zaznamenávat důležité informací jak při jízdě, tak i u zaparkovaného vozidla. 

NATIVNÍ PARKOVACÍ REŽIM s integrovaným monitorováním napětí – nová funkce která chrání baterii vašeho vozidla. Tento model nevyžaduje instalaci přístroje POWER MAGIC PRO (PROFI napájecí kabel pro připojení kamery k pojistkové skříňce je součástí balení).

BLACKVUE CLOUD služba umožňuje zkontrolovat své auto odkudkoli a kdykoliv.

SONY STARVIS

Snímač Sony STARVIS™ kterým je vybavena kamera DR750X-2CH PLUS poskytuje mimořádný výkon při slabém osvětlení. Pro ty, kteří chtějí ještě jasnější záznam v tmavém prostředí, je DR750X-2CH PLUS vybavena funkcí Enhanced Night Vision, která zvyšuje maximální citlivost ISO. Může být nastavena pouze na režim ZAPNUTO, VYPNUTO nebo PARKOVACÍ REŽIM. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS, jak je znázorněno ve srovnávacích snímcích níže:

STARVIS SENSOR

INTEGROVANÁ WI-FI A GPS

GPS LOKALIZACE (GPS+GLONASS) A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTI 

Rychlost: údaje o rychlosti můžete zobrazit na video (lze v nastavení vypnout). Můžete si vybrat rychlost v km/h nebo v Mph. 

Lokalizace: během přehrávání videa můžete vizualizovat polohu vašeho vozidla na mapě pomoci prohlížeče BlackVue Viewer.

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
(*) Při nahrávání v parkovacím režimu je potřeba použit PROFI napájecí kabel* nebo externí baterie (Power Magic Battery Pack B-112 / Power Magic Ultra Battery B-124).

*PROFI napájecí kabel pro připojení auto kamery DR750X-2CH PLUS k pojistkové skříňce je součástí balení.

DR750X-1CH_02

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR750X umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby spouštěl manuální nahrávání.

Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi. Všechny akce jsou potvrzeny hlasovým upozorněním.

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ 

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC OS a Blackvue aplikace pro smartphone umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, Cloud služby.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera zaznamenává cyklický a přepisuje starší soubory, pokud je paměť plná. V nastaveni BlackVue DR750X-2CH  můžete zabránit přepsání souborů zvláštní události (vyvolaných ručně nebo nárazem). Může být chráněno až 50 souborů. Lze zároveň povolit, aby nové soubory zvláštní událostí přepisovaly starší soubory, a udržovaly tak posledních padesát.

ADAPTIVNÍ SPRÁVA SOUBORŮ BEZ FORMÁTOVÁNÍ

Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Plánované restarty (VIZ Inteligentní monitorování v parkovacím režimu).
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (32 GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

BLACKVUE PŘES CLOUD

JÁ A MOJE AUTO. PŘIPOJENO

  • připojte se k auto kameře BlackVue kdykoli, odkudkoli na světě přes BlackVue Over the Cloud
  • vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a získávejte Push oznámení do Vašeho telefonu
  • zálohujte důležitá videa do volného úložiště Cloud
  • přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli
  • vychutnejte si obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon
DR750X

VYSOKÝ BITRATE PRO EXTRA KVALITU

VÝHODY VIDEO ZÁZNAMU 60fps
Přední auto kamera zaznamenává extra plynulé video s rychlostí 60 snímků za sekundu a zachovává všechny detaily ostré i při vetší rychlosti. Při rychlosti snímků 60fps je pohybové rozostření mnohem nižší než u 30fps. To znamená, že váš přistroj dokáže lépe zachytit detaily (např. poznávací značky) i v rychle se pohybujících objektech.

Poznámka 1: Čím vyšší je nastavení kvality obrazu, tím je vyšší bitrate a tím i větší velikost souboru. Větší velikost prodlouží dobu potřebnou k přenosu video souborů přes Wi-Fi.

Poznámka 2: Vzdálené zobrazení živého náhledu pomocí programu BlackVue Over Cloud není ovlivněno nastavením kvality obrazu a snímkové frekvence.

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

BlackVue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery BlackVue řady DR650/DR750/DR900/DR590. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.

LTE MODUL (volitelný)

LTE modul CM100LTE se připojuje ke kompatibilní auto kameře BlackVue řady X a poskytuje snadné připojení 4G LTE.

Vše, co potřebujete, je aktivovaná datová nano SIM karta. CM100LTE se připojuje přes USB port vašeho přístroje. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem.

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100LTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. Tento model není kompatibilní s řadou DR590X.

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou.

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR750X-2CH PLUS podporuje dvě nové funkce parkovacího režimu:

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:
• pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
• dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)
Ignorujte nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.
Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení:
Po ukončení parkovacího režimu BlackVue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci BlackVue.

Plánované restartování:
Naplánujte denní automatické restartování(volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně:
V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

Potřebujete auto kameru pro velké nákladní vozidlo?
Podívejte se na DR750X-2CH TRUCK PLUS s externí vodotěsnou zadní IR kamerou. (Přípravujeme)

DR750X-2CH TRUCK PLUS

OBSAH BALENÍ DR750X-2CH PLUS

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR750X-2CH PLUS

přední kamera: černá/šířka 118,5mm x výška 36mm/105g

zadní kamera: černá/šířka 67,4 x výška 25mm/25g 

diagonální 139°, horizontální 116°, vertikální 61° / diagonální 139°, horizontální 116°, vertikální 61°

přední kamera Full HD (1920×1080)@60fps / zadní kamera Full HD (1920×1080)@30fps
*Rychlost snímků se může lišit během streamování přes Wi-Fi.

2CH (přední a zadní kamera)

MP4

H.264 

4h 40min (32GB), 9h 20min (64GB), 18h 40min (128GB), 37h 20min (256GB)

integrovaný snímač

ano, integrovaný (Dual Band: GPS, GLONASS)

ano + změna nastavení přes Wi-Fi

ano

integrovaný 802.11 b.g.n / externí CME100LTE (Volitelné příslušenství)

indikátor nahrávání LED, GPS/BT LED, Wi-Fi/LTE LED, bezpečnostní LED

Tlačítko Wi-Fi ON / OFF
Proximity senzor
Přiblížením/dotykem ruky nebo prstu do vzdálenosti cca 1cm od přístroje se zapne nahrávání zvuku nebo spustí manuální nahrávání v závislosti na nastavení firmware. Proximity senzor se dá zcela vypnout v nastavení firmware. 

microSD karta až 256GB (32GB je součásti balení)

BlackVue Viewer Cloud (Windows a Mac OS X)/ BlackVue (Android, iOS)

FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE, IC / FCC, CE, RoHS, WEEE

-20°C − 85°C (-4°F − 185°F)

DC 12V – 24V (DC Plug: (-)—C—(+)(Ø3.5 x Ø1.1)

pro Profi kabel (černý: GND| žlutý: B+|červený: ACC))

super kondenzátor

cca. 285mA/hod, 3,60W při 12V, bez Wi-Fi a GPS
cca. 375mA/hod, 4.20W při 12V, s zapnutou Wi-Fi a GPS

*Skutečná spotřeba energie se může lišit v závislosti na podmínkách používání.

přední kamera: černá/šířka 118,5mm x výška 36mm/105 / zadní kamera: černá/šířka 67,4 x výška 25mm/25g 

Koupit Blackvue DR750X-2CH PLUS