DR750S-2CH2017-12-10T13:49:46+00:00

SONY STARVIS

Nový model auto kamery BlackVue DR750S-2CH, jako nástupce nejúspěšnějšího modelu řady DR650S nastavuje nový světový standard pro tento typ přístrojů. Nejen, že nabízí funkci BlackVue Over the Cloud, ale také vám přináší kvalitu obrazu zřídka viděnou v auto kamerách od jiných výrobců. Obě kamery (přední a zadní) mají obrazové snímače Full HD Sony STARVIS ™ pro nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoliv osvětlení.

DR650-1CH_GPS

BLACKVUE APP (iOS, Android) a PROHLÍŽEČ (Windows / MAC)

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC a Blackvue aplikace pro smartphone umožnuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, gps souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, cloud služby.

CHYTRÝ ZÁZNAMOVÝ SYSTÉM 

Přístroj vnímá a zaznamenává změny odehrávající se na silnici, automaticky nastavuje parametry záznamu pro lepší snímání a rychle se přepíná do optimálního režimu záznamu, bez nutné manipulace s přístrojem.

KONTROLA SITUACE BĚHEM NEPŘÍTOMNOSTI

Kamera Vás bude průběžně informovat o událostech, které probíhají kolem zaparkovaného vozidla. Nahrávání v parkovacím režimu bude aktivováno automaticky, po uplynutí 5 minut od zastavení vozidla, nebo jiném manuálním nastavení.

VESTAVĚNÝ G-SENZOR

G-senzor detektující pohyb umožnuje auto kameře BlackVue přepínat mezi čtyřmi různými režimy nahrávání (běžný/zvláštní/parkovací/manuální) automaticky v závislosti na okolnostech. Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, snadno můžete najít potřebný typ pomocí software BlackVue Viewer. Cyklické nahrávání: v případě zaplnění paměti micro SD karty, začne kamera automaticky přepisovat nejstarší soubory.

Nové možností DR750S-2CH

Přední 60fps / zadní 30fps
-Dvojité senzory SONY STARVIS™
-Ochrana souborů proti přepsáni
Plánované restartování
Vylepšené noční vidění

Možností zapojení auto kamery

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

Technická specifikace BlackVue DR750S-2CH

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme „Power Magic Pro“.
Koupit Blackvue DR750-2CH