IDEÁLNÍ VOLBA PRO TAXI SLUŽBY

FullHD přední (60fps) a interiérová kamera (30fps). Široký úhel pohledu přední kamery (139°) a interiérové (145°). IR kamera se propojí s přední kamerou prostřednictvím koaxiálního kabelu. Vnitřní infračervená kamera skutečně vidí ve tmavých světelných podmínkách díky integrovaným infračerveným LED diodám, které se automaticky aktivují na základě čidla okolního světla.

INFRAČERVENÁ KAMERA

Široký úhel a viditelnost ve tmě. Infračervená kamera zajišťuje interiér vašeho vozidla. Montuje se na čelní sklo směrem do kabiny. Nenápadné infračervené LED se automaticky aktivují na základě okolního osvětlení. Viditelnost auto kamery, dokonce i ve tmě, zajistí klid a pohodu řidičům taxi a řidičů z povolání. Díky širokému úhlu pohledu interiérové kamery pokrývá přístroj většinu interiérové plochy vozidla. Pomocí aplikace BlackVue nebo software pro PC, můžete dále přizpůsobit citlivost a nastavení přístroje. Otočení videa o 180° pro jednoduchost používaní: Pokud kamera zaznamenává vzhůru nohama, aktivujte tuto funkci a opravte orientaci videa. Bezpečnostní indikátor lze zapnout / vypnout (např.v režimu PARKING)

SONY STARVIS

Snímač Sony STARVIS™ kterým je vybavena přední kamera DR750S-2CH IR poskytuje mimořádný výkon při slabém osvětlení. Pro ty, kteří chtějí ještě jasnější záznam v tmavém prostředí, je DR750S-2CH IR vybavena funkcí Enhanced Night Vision, která zvyšuje maximální citlivost ISO. Může být nastavena pouze na režim Zapnuto, Vypnuto nebo Parkovací režim. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS, jak je znázorněno ve srovnávacích snímcích níže:

VESTAVĚNÉ WI-FI A GPS

GPS LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTI 

Rychlost: údaje o rychlosti můžete zobrazit na video (lze v nastavení vypnout). Můžete si vybrat rychlost v Km/h nebo v Mph. 

Lokalizace: během přehrávání videa můžete vizualizovat polohu vašeho vozidla na Mapě pomoci prohlížeče BlackVue Viewer.

G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu doporučujeme používat externí baterie (Power Magic Battery Pack) nebo hardwarovou sadu (Power Magic Pro nebo EZ).

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR750S umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím. Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby spouštěl manuální nahrávání. Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi (krátké stisknutí), obnovte heslo Wi-Fi (stiskněte a podržte krátce stisknuté tlačítko) nebo zformátujte kartu microSD (podržte stisknuté tlačítko, dokud se neobjeví hlasový příkaz, a poté znovu stiskněte). Všechny akce jsou potvrzeny hlasovým upozorněním.

Blackvue Viewer

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ 

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC OS a Blackvue aplikace pro smartphone umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, Cloud služby.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera zaznamenává cyklický a přepisuje starší soubory, pokud je paměť plná. V nastaveni BlackVue DR750S-2CH IR můžete zabránit přepsání souborů zvláštní události (vyvolaných ručně nebo nárazem). Může být chráněno až 50 souborů. Lze zároveň povolit, aby nové soubory zvláštní událostí přepisovaly starší soubory, a udržovaly tak posledních padesát.
Adaptivní správa souborů bez formátování.
Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Plánované restarty (VIZ Inteligentní monitorování v parkovacím režimu).
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (16GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře BlackVue kdykoli, odkudkoli na světě přes BlackVue Over the Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Zálohujte důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Vychutnejte si obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou.

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR750S-2CH IR podporuje dvě nové funkce parkovacího režimu:

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:
• pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
• dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)
Ignorujte nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4×4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.
Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení:
Po ukončení parkovacího režimu BlackVue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci BlackVue.

Plánované restartování:
Naplánujte denní automatické restartování(volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně:
V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

Potřebujete auto kameru pro velké nákladní vozidlo?
Podívejte se na DR750S-2CH TRUCK s externí vodotěsnou zadní IR kamerou.

DR750S-2CH TRUCK

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR750S-2CH IR 

Přední kamera: černá/šířka 118,5mm x výška 36mm/90g / Interierová kamera: černá/šířka 67,4mm x výška 25mm/26g

Přední kamera STARVIS™ CMOS-snímač s rozlišením 2,1 mega pixelů / interierová kamera CMOS-snímač s rozlišením 2,0 mega pixelů

139°(d), 116°(h), 61°(v) / 145°(d) / 118°(h), 59°(v)

<Přední – interiér> FullHD (1920×1080)@60 snímků/s – FullHD (1920×1080)@30 snímků/s
FullHD (1920×1080)@30 snímků/s – FullHD (1920×1080)@30 snímků/s
FullHD (1920×1080)@30 snímků/s – HD (1280×720)@30 snímků/s
HD (1280×720)@30 snímků/s – HD (1280×720)@30 snímků/s
*Rychlost snímků se může lišit během streamování přes Wi-Fi.

2CH (přední a interierová kamera)

MP4

940nm (2xIR LED)

zabudovaný snímač

ano, zabudovaný

ano

ano

Vestavěný (802.11n(2,4~2,4835 GHz)

nahrávání LED, GPS LED, Wi-Fi LED, Security LED / Security LED interierové kamery

Tlačítko Wi-Fi ON / OFF
Vykonává funkci formátování paměťové karty microSD. Pro FORMAT stiskněte tlačítko Wi-Fi a podržte jeho po dobu 10 sekund
Proximity senzor
Stiskněte tlačítko nebo přibližte ruku do vzdálenosti cca 2 cm od přístrojese zapne nahrávání zvuku nebo spustí manuální nahrávání v závislosti na nastavení programu.

microSD karta až 256GB (16GB je součásti balení)

BlackVue Viewer  (Windows a Mac OS X) / BlackVue (Android, iOS)

FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE, IC

-20°C − 70°C (-4°F − 158°F)

12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,35), Max. 1A/12V)

cca 370 мА (4,44W při 12V, se zapnutou funkcí GPS a Wi-Fi) cca 310 мА (3,72W při 12V, s vypnutou funkcí GPS a Wi-Fi)
*Skutečná spotřeba energie se může lišit v závislosti na podmínkách používání.

vestavěný super kondenzátor

adaptivní správa souborů bez formátování

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme “Power Magic”.
Koupit Blackvue DR750S-2CH IR