FULL HD CLOUD LTE AUTO KAMERA

PRVNÍ LTE AUTO KAMERA PRO JEDNODUCHÉ POUŽÍVANÍ CLOUD SLUŽEB
Vestavěná čtečka pro Nano SIM umožňuje jednoduché připojení auto kamery k internetu a tím i využití plného spektru služeb Blackvue Cloud. Dvojité FullHD senzory SONY STARVIS™ s rozlišením FullHD 1080p (přední-60fps/zadní-30fps).

Hledáte novější spolehlivý a kvalitní systém videozáznamu ve vozidle se dvěma FullHD kamerami, který nezradí v ten nejdůležitější okamžik? Jste na správním místě. Dvoukanálová LTE Wi-Fi auto kamera BlackVue DR750-2CH LTE zaznamenává kvalitní video s obou stran (přední/zadní) v širokém pozorovacím úhlu 139°. FullHD snímače SONY STARVIS™ jsou jedničkou v čistotě obrazu při slabém osvětlení. Můžete si být jisti, že vaše nova auto kamera bude bezchybně zaznamenávat důležité informací jak při jízdě, tak i u zaparkovaného vozidla. Díky bezplatné doplňkové službě BlackVue Over The Cloud můžete zkontrolovat vůz kdykoliv a odkudkoliv.

*STARVIS je ochranná známka společnosti Sony Corporation.

VESTAVĚNÝ LTE, WI-FI A GPS MODUL

GPS modul umožňuje zobrazovat údaje o rychlosti a umístění vozidla na vašem video.
Rychlost: ve videu budou znázorněny data o rychlosti (lze vypnout v nastavení).
Můžete si nastavit zobrazení rychlosti v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).
Poloha: vizualizace polohy vozidla v aplikaci BlackVue nebo v prohlížeči prohlížeče.

PŘIPOJENÍ AUTO KAMERY POMOCÍ WI-FI A LTE
Wi-Fi připojení Vám umožní připojit se k zařízení BlackVue pomocí smartphonu nebo tabletu.
Vestavěný LTE modul vám poskytne přístup k vašemu BlackVue přes Cloud odkudkoli a kdykoli.

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ 

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC a Blackvue aplikace pro smartphone umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware, Cloud služby.

 

ZABUDOVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu doporučujeme používat externí baterie (Power Magic Ultra Battery) nebo hardwarovou sadu (Power Magic Pro).

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR750-2CH LTE umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím. Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby spouštěl manuální nahrávání. Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi (krátké stisknutí), obnovte heslo Wi-Fi (stiskněte a podržte krátce stisknuté tlačítko) nebo zformátujte kartu microSD (podržte stisknuté tlačítko, dokud se neobjeví hlasový příkaz, a poté znovu stiskněte). Všechny akce jsou potvrzeny hlasovým upozorněním.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera zaznamenává cyklický a přepisuje starší soubory, pokud je paměť plná. V nastaveni BlackVue DR750-2CH LTE můžete zabránit přepsání souborů zvláštní události (vyvolaných ručně nebo nárazem). Může být chráněno až 50 souborů. Lze zároveň povolit, aby nové soubory zvláštní událostí přepisovaly starší soubory, a udržovaly tak posledních padesát.
Adaptivní správa souborů bez formátování.
Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Plánované restarty (VIZ Inteligentní monitorování v parkovacím režimu).
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (32GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost. Kamera podporuje mikro SD karty do 256GB.

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře BlackVue kdykoli, odkudkoli na světě přes BlackVue Over the Cloud.
Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu.
Zálohujte důležitá videa do volného úložiště Cloud.
Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli.
Vychutnejte si obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

BlackVue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery BlackVue řady DR650/DR750S/D900S/DR750-2CH LTE. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle typu sklonu celního skla.

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou.

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR750-2CH LTE podporuje dvě nové funkce parkovacího režimu:

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:
• pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
• dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)
Ignorujte nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.
Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení:
Po ukončení parkovacího režimu BlackVue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci BlackVue.

Plánované restartování:
Naplánujte denní automatické restartování(volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně:
V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

Potřebujete auto kameru pro velké nákladní vozidlo?
Podívejte se na DR750X-2CH TRUCK PLUS s externí vodotěsnou zadní IR kamerou.

DR750X-2CH TRUCK PLUS

OBSAH BALENÍ DR750-2CH LTE

Baleni DR750-LTE

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR750-2CH LTE

Přední kamera STARVIS™CMOS-snímač s rozlišením 2,1 mega pixelů / Zadní kamera STARVIS™CMOS-snímač s rozlišením 2,1 mega pixelů

Přední kamera: černá/šířka 137,6mm x výška 43mm/166g | Zadní kamera: černá/šířka 67,4mm x výška 25mm/25g

Přední kamera diagonální 139°, horizontální 116°,vertikální 61° / Zadní kamera diagonální 139°, horizontální 116°, vertikální 61°

Full HD (1920×1080) @60fps – Full HD (1920×1080 @30fps (Extreme)
Full HD (1920×1080) @60fps – Full HD (1920×1080) @30fps (Sports)
Full HD (1920×1080) @30fps – Full HD (1920×1080) @30fps
Full HD (1920×1080) @30fps – HD (1280×720) @30fps
HD (1280×720) @30fps – HD (1280×720) @30fps

*Rychlost snímků se může lišit během streamování přes Wi-Fi.

2CH (přední a zadní kamera)

MP4

H.264 (AVC)

2h 10min (16GB), 4h 20min (32GB), 8h 40min (64GB), 17h 20min (128GB)

ano, zabudovaný snímač

ano, zabudovaný

ano + změna nastavení přes Wi-Fi

Vestavěný 4G LTE modul kompatibilní s Nano SIM. Frekvenční pásma (verze GLOBAL): B1/B3/B7/B20

ano

Vestavěný super kondenzátor

Vestavěný (802.11n 2.4 − 2.4835 GHz)

nahrávání LED, GPS LED,Wi-Fi/LTE LED,Security LED / Security LED zadní kamery

Tlačítko Wi-Fi ON / OFF
Vykonává funkci formátování paměťové karty microSD. Pro FORMAT stiskněte tlačítko Wi-Fi a podržte jeho po dobu 10 sekund
Proximity senzor
Stiskněte tlačítko nebo přibližte ruku do vzdálenosti cca 2 cm od přístroje se zapne nahrávání zvuku nebo spustí manuální nahrávání v závislosti na nastavení programu.

microSD karta až 256GB (32GB je součásti balení)

BlackVue Viewer Cloud (Windows a Mac OS X)/ BlackVue App (Android, iOS)

Front: Australia: RCM
Rear: FCC, CE, RoHS, WEEE

-20°C − 70°C (-4°F − 158°F)

12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,35), Max. 1A/12V)

cca. 350 mAh (4.2W při 12 V, se zapnutou funkcí GPS a Wi-Fi) | cca. 300 mAh (3.6 W při 12 V, s vypnutou funkcí GPS a Wi-Fi)
* Skutečná spotřeba energie se může lišit v závislosti na podmínkách používání.

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme příslušenství řady Power Magic
Koupit Blackvue DR750-2CH LTE