Sony CMOS EXMOR SENZOR

Nový vysoce citlivý  snímací senzor Sony EMOR navržený pro bezpečnostní kamery.

Jeho hlavní výhodou je velmi vysoká citlivost v noci a při slabém osvětlení.

Dokonala kombinace moderního funkčního potenciálu, estetického vzhledu a osvědčené spolehlivosti. Černá matná barva těla a držáku přidává produktu elegantní a luxusní vzhled.

Chytrý záznamový systém

Přístroj vnímá a zaznamenává změny odehrávající se na silnici, automaticky nastavuje parametry záznamu pro lepší snímání a rychle se přepíná do optimálního režimu záznamu, bez nutné manipulace s přístrojem.

Ovládání pomocí smartphone

Snadná synchronizace s mobilními zařízeními – a navíc ještě jedna moderní technologie od BlackVue. Nahrané video si můžete na místě prohlédnout, upravit, nebo sdílet na YouTube pomocí svého smartphone, tabletu s OS iOS, nebo Android.

Kontrola situace během vaší nepřítomnosti

Kamera Vás bude průběžně informovat o událostech, které probíhají kolem zaparkovaného vozidla. Nahrávání v parkovacím režimu bude aktivováno automaticky, po uplynutí 5 minut od zastavení vozidla, nebo jiném manuálním nastavení.

Vestavěný G-senzor

G-senzor detektující pohyb umožnuje auto kameře BlackVue přepínat mezi třemi různými režimy nahrávání (běžný/zvláštní/parkovací) automaticky v závislosti na okolnostech. Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, snadno můžete najít potřebný typ pomocí software BlackVue Viewer. Cyklické nahrávání: v případě zaplnění paměti micro SD karty, začne kamera automaticky přepisovat nejstarší soubory.

Nové možností zadní kamery

Otočení obrazu o 180º
Vypnutí LED indikace
Vypnutí nahrávaní zadní kamery
Vypnutí napájení zadní kamery

Patentovaný systém uchycení zaručuje rychlou a snadnou montáž a zároveň stabilní obraz. Změnou prošel držák, který byl tentokrát realizován v elegantním černým provedení. Otočné tělo o 360° umožňuje jako vždy nahrávání v různých směrech (silnice, kabina) a snadné nastavení správného úhlu.V případě potřeby, může být kamera jednoduše odpojená od držáku. Patentovaný systém uchycení

Možností zapojení auto kamery

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

Technická specifikace BlackVue DR650S-2CH

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme “Power Magic Pro”.
PRODEJ UKONČEN