Sony CMOS EXMOR SENZOR

Nový vysoce citlivý  snímací senzor Sony EMOR navržený pro bezpečnostní kamery.

Jeho hlavní výhodou je velmi vysoká citlivost v noci a při slabém osvětlení.

Dokonala kombinace moderního funkčního potenciálu, estetického vzhledu a osvědčené spolehlivosti. Černá matná barva těla a držáku přidává produktu elegantní a luxusní vzhled.

Chytrý záznamový systém

Přístroj vnímá a zaznamenává změny odehrávající se na silnici, automaticky nastavuje parametry záznamu pro lepší snímání a rychle se přepíná do optimálního režimu záznamu, bez nutné manipulace s přístrojem.

Ovládání pomocí smartphone

Snadná synchronizace s mobilními zařízeními – a navíc ještě jedna moderní technologie od BlackVue. Nahrané video si můžete na místě prohlédnout, upravit, nebo sdílet na YouTube pomocí svého smartphone, tabletu s OS iOS, nebo Android.

Kontrola situace během vaší nepřítomnosti

Kamera Vás bude průběžně informovat o událostech, které probíhají kolem zaparkovaného vozidla. Nahrávání v parkovacím režimu bude aktivováno automaticky, po uplynutí 5 minut od zastavení vozidla, nebo jiném manuálním nastavení.

Vestavěný G-senzor

G-senzor detektující pohyb umožnuje auto kameře BlackVue přepínat mezi třemi různými režimy nahrávání (běžný/zvláštní/parkovací) automaticky v závislosti na okolnostech. Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, snadno můžete najít potřebný typ pomocí software BlackVue Viewer. Cyklické nahrávání: v případě zaplnění paměti micro SD karty, začne kamera automaticky přepisovat nejstarší soubory.

Nové možností zadní kamery

Otočení obrazu o 180º
Vypnutí LED indikace
Vypnutí nahrávaní zadní kamery
Vypnutí napájení zadní kamery

Patentovaný systém uchycení zaručuje rychlou a snadnou montáž a zároveň stabilní obraz. Změnou prošel držák, který byl tentokrát realizován v elegantním černým provedení. Otočné tělo o 360° umožňuje jako vždy nahrávání v různých směrech (silnice, kabina) a snadné nastavení správného úhlu.V případě potřeby, může být kamera jednoduše odpojená od držáku. Patentovaný systém uchycení
DR650-1CH_GPS

Možností zapojení auto kamery

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

Technická specifikace BlackVue DR650S-2CH

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme “Power Magic Pro”.
PRODEJ UKONČEN