IDEÁLNÍ VOLBA PRO TAXI SLUŽBY

FullHD Přední a interiérová kamera (30fps). Široký úhel pohledu přední kamery (139°) a interiérové (140°). IR kamera se propojí s přední kamerou prostřednictvím analogového kabelu. 

VESTAVĚNÁ WI-FI 

Vnitřní infračervená kamera skutečně vidí ve tmavých světelných podmínkách díky integrovaným infračerveným LED diodám, které se automaticky aktivují na základě čidla okolního světla.

INFRAČERVENÁ KAMERA

Široký úhel a viditelnost ve tmě. Infračervená kamera zajišťuje interiér vašeho vozidla. Montuje se na čelní sklo směrem do kabiny. Nenápadné infračervené LED se automaticky aktivují na základě okolního osvětlení. Viditelnost auto kamery, dokonce i ve tmě, zajistí klid a pohodu řidičům taxi a řidičů z povolání. Díky širokému úhlu pohledu interiérové kamery pokrývá přístroj většinu interiérové plochy vozidla. Pomocí aplikace BlackVue nebo software pro PC, můžete dále přizpůsobit citlivost a nastavení přístroje.

Otočení videa o 180° pro jednoduchost používaní: Pokud kamera zaznamenává vzhůru nohama, aktivujte tuto funkci a opravte orientaci videa. Bezpečnostní indikátor lze zapnout / vypnout například v režimu PARKING.

SONY STARVIS

Snímač Sony STARVIS™ kterým je vybavena přední kamera DR590X-2CH IR poskytuje mimořádný výkon při slabém osvětlení. Pro ty, kteří chtějí ještě jasnější záznam v tmavém prostředí, je DR590X-2CH IR vybavena funkcí Enhanced Night Vision, která zvyšuje maximální citlivost ISO. Může být nastavena pouze na režim Zapnuto, Vypnuto nebo Parkovací režim. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS, jak je znázorněno ve srovnávacích snímcích níže:

INTEGROVANÁ WI-FI A VOLITELNÉ PŘIPOJENÍ

Integrovaná Wi-Fi:
Model DR590X-2CH je vybaven integrovaným Wi-Fi, které vám umožní připojení K auto kameře pomocí aplikace BlackVue. Tlačítko na bočním panelu umožňuje zapnutí / vypnutí Wi-Fi. Můžete si nakonfigurovat možností aktivace Wi-Fi v nastavení (Automatické zapnutí, Automatické vypnutí).
USB port:
USB port umožňuje připojení přijímače GPS* nebo kombinovaného modulu přijímače LTE-M** a GPS*.

*prodává se samostatně

**Modul LTE-M není podporován v ČR

DOKONALÉ PROSTŘEDÍ NOVÉHO SOFTWARE

SNADNÁ SPRÁVA NASTAVENÍ A VIDEO SOUBORŮ

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a Mac OS a Blackvue aplikace pro smartphone umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware.

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR590X-1CH v případě zaplnění micro SD karty, přístroj nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: vaše zařízení BlackVue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256GB. Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (32GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

DR750X_1CH-2CH

VOLITELNÝ GPS

Dokoupení GPS modulu (GPS+GLONASS) umožňuje zaznamenávat rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu.

Rychlost: data o rychlosti budou uložena na video (lze v nastavení vypnout). Můžete si zvolit zobrazovaní rychlosti v km/h nebo Mph.

Poloha: během přehrávání videa můžete zobrazit polohu vašeho vozidla na mapě BlackVue Viewer’s Map.

*prodává se samostatně 

G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

UMOŽŇUJE RŮZNÉ REŽIMY ZÁZNAMŮ

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby.
Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v aplikaci BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS. Při nahrávání v parkovacím režimu je potřeba zajistit stále napájení auto kamery pomocí Profi napájecího kabelu* nebo použít externí baterie (Power Magic Battery B-112 /B-124X).

*prodává se samostatně

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou.

Elektronické nahrávací zařízení může mít prospěch z restartu mezi dlouhými nahrávkami. Při pevném propojení auto kamery nahrávaní v parkovacím režimu může trvat i několik dní. V některých extrémních případech může dojít k neočekávaným chybám. Abyste tomu zabránili, obsahují řady DR590X možnost naplánovat denní automatické restartování (ve výchozím nastavení ve středu noci), aby se minimalizovaly možné chyby.

Restartování se může proběhnout pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD. To znamená, že normální nahrávání, nahrávání zvláštní události nebo nahrávání v parkovacím režimu nebude přerušeno plánovaným restartováním.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

OBSAH BALENÍ DR590X-2CH IR

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR590X-2CH IR 

Přední: černá / Š 111.8 mm x V 34 mm / 63 g
Interiérová: černá / Š 67.4 mm x V 25 mm / 21 g

Přední kamera STARVIS™ CMOS-snímač s rozlišením 2,1 mega pixelů / interiérová kamera CMOS-snímač s rozlišením 2,0 mega pixelů

139°(d), 116°(h), 61°(v) / 140°(d) / 115°(h), 60°(v)

<Přední – interiér> FullHD (1920×1080)@60 snímků/s – FullHD (1920×1080)@30 snímků/s
FullHD (1920×1080)@30 snímků/s – FullHD (1920×1080)@30 snímků/s
*Rychlost snímků se může lišit během streamování přes Wi-Fi.

2CH (přední a interiérová kamera)

MP4

940nm (2xIR LED)

integrovaný snímač

externí (volitelně)

ano

ano

ano, integrovaný (802.11b.g.n.)

nahrávání LED, GPS LED, Wi-Fi LED (pouze u DR590W), Security LED / Security LED interierové kamery

Wi-Fi ON/OFF

micro SD karta až 256GB (32GB je součásti balení)

BlackVue Viewer  (Windows a Mac OS X)

BlackVue (Android, iOS)

FCC, CE, RoHS, Telec, WEEE, IC

-20°C − 70°C (-4°F − 158°F)

12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,1), Max. 1A/12V)

Normal Mode (WiFi On/GPS On): 370mA/h
Normal Mode (WiFi Off/GPS On): 330mA/h
Parking Mode (WiFi On/GPS Off): 340mA/h
Parking Mode (WiFi Off/GPS Off): 300mA/h.

* zvýšení proudu o cca. 60 mA při zapnutí IR diody. Skutečná spotřeba energie se může lišit v závislosti na podmínkách používání.

integrovaný super kondenzátor

adaptivní správa souborů bez formátování

Koupit Blackvue DR590X-2CH IR