WI-FI AUTO KAMERA S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

PŘEDNÍ A ZADNÍ FULL HD 1080P 

Nova DR590W-2CH je jednoduchá a cenově dostupná dvoukanálová wi-fi auto kamera, která zaznamenává úžasné FullHD 1080p video které zachytí nejdůležitější detaily i při vysoké rychlosti! Přední kamera má nový kvalitnější obrazový snímač Full HD Sony STARVIS™ pro nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoliv osvětlení. Blackvue DR590W-2CH zaznamenává video na přední a zadní straně vašeho vozu s rychlostí 30 snímků za sekundu, v širokém pozorovacím úhlu 139 stupňů (zadní 140 stupňů). Díky novému senzoru Sony STARVIS u přední kamery získáte skvělou jasnost obrazu ve dne a v nocí. STARVIS™ je ochranná známka společnosti Sony Corporation.

view-control

G-SENZOR a WI-FI

UMOŽŇUJE RŮZNÉ REŽIMY ZÁZNAMŮ

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby.
Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v aplikaci BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v Blackvue app pro iOS /Android. Při nahrávání režimu parkování je vyžadována externí baterie (Power Magic Battery Pack B-112 / Power Magic Ultra Battery B-124) nebo hardwarová sada (Power Magic Pro / Power Magic EZ).

DOKONALÉ PROSTŘEDÍ NOVÉHO SOFTWARE

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí BlackVue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice*, prohlížení cest na mapě*, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

* při používaní GPS modulu (volitelné příslušenství)

Blackvue Viewer

VOLITELNÝ GPS

Dokoupení GPS modulu umožňuje zaznamenávat rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu. Vše pak lze zobrazit pomocí bezplatného softwaru BlackVue Viewer (Windows/Mac OS) nebo Blackvue app (iOS/Android).

*prodává se samostatně

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A  ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ SOUBORŮ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR590W-2CH v případě zaplnění micro SD karty, přístroj nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: vaše zařízení BlackVue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu.

TLAČÍTKO WI-FI A FORMÁTOVÁNÍ

Wi-FI ON/OFF: DR590W-2CH obsahuje fyzické tlačítko pro okamžité zapnutí a vypnutí Wi-Fi modulu.
Formátování microSD: Dlouhým stisknutím tlačítka lze také zformátovat kartu micro SD bez nutností připojení k počítače.

Poznámka: Na rozdíl od předchozího modelu DR590-2CH zapnutí a vypnutí nahrávání zvuku teď lze provádět pomocí aplikace Blackvue > Nastaveni

VÝHODY SONY STARVIS

Obrazový senzor Sony STARVIS™, kterým je vybavená přední kamera DR590W-2CH, poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení. Navíc kamera je vybavena funkcí Night Vision, kterou lze aktivovat v nastavení. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS.

MOŽNOSTÍ ZAPOJENÍ AUTO KAMERY

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

TECHNICKÁ SPECIFIKACE  BLACKVUE DR590W-2CH

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme „Power Magic“.
Koupit DR590W-2CH