DR590W-2CH2018-03-06T14:57:53+00:00

SONY STARVIS

Nova DR590W-2CH je jednoduchá a cenově dostupná dvoukanálová wi-fi auto kamera, která zaznamenává úžasné Full HD 1080p video které zachytí nejdůležitější detaily i při vysoké rychlosti! Přední kamera má nový kvalitnější obrazový snímač Full HD Sony STARVIS ™ pro nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoliv osvětlení.

WI-FI AUTO KAMERA S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

FULL HD 1080P PŘEDNÍ A ZADNÍ @ 30 SNÍMKŮ ZA SEKUNDU

Blackvue DR590W-2CH zaznamenává video Full HD 1080p na přední a zadní straně vašeho vozu rychlostí 30 snímků za sekundu, v širokém pozorovacím úhlu 139 stupňů (zadní 140 stupňů). Díky novému senzoru Sony STARVIS u přední kamery získáte skvělou jasnost obrazu ve dne a v nocí. STARVIS je ochranná známka společnosti Sony Corporation.

view-control

G-SENZOR a Wi-Fi

UMOŽŇUJE RŮZNÉ REŽIMY ZÁZNAMŮ

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby.
Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v aplikaci BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v Blackvue app pro iOS /Android. Při nahrávání režimu parkování je vyžadována externí baterie (Power Magic Battery Pack) nebo hardwarová sada (Power Magic Pro).

DOKONALÉ PROSTŘEDÍ NOVÉHO SOFTWARE

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí BlackVue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, gps souřadnice*, prohlížení cest na mapě*, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware.Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

* při používaní GPS modulu – volitelné příslušenství

VOLITELNÝ GPS 

Dokoupení GPS modulu umožňuje zaznamenávat rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu. Vše pak lze zobrazit pomocí bezplatného softwaru BlackVue Viewer (Windows/Mac OS) nebo Blackvue app (iOS/Android). *prodává se samostatně

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A TECHNOLOGIE ADAPTIVNÍHO UKLÁDÁNÍ SOUBORŮ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR590W-1CH v případě zaplnění micro SD karty, přístroj nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: vaše zařízení BlackVue ukládá a organizuje soubory na kartě micro SD vysoce účinným způsobem. Snižuje potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu.

TLAČÍTKO Wi-Fi ON/OFF A FORMÁTOVÁNÍ

Wi-FI ON/OFF: DR590W-2CH obsahuje fyzické tlačítko pro okamžité zapnutí a vypnutí Wi-Fi modulu.
Formátování micro SD: Dlouhým stisknutím tlačítka lze také zformátovat kartu micro SD bez nutností připojení k počítače.

Poznámka: Na rozdíl od předchozího modelu DR590-2CH zapnutí a vypnutí nahrávání zvuku teď lze provádět pomocí aplikace Blackvue > Nastaveni

VÝHODY SONY STARVIS

Obrazový senzor Sony STARVIS ™, kterým je vybavená přední kamera DR590W-2CH, poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení. Navíc kamera je vybavena funkcí Night Vision, kterou lze aktivovat v nastavení. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS.

Možností zapojení auto kamery

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

Technická specifikace BLACKVUE DR590W-2CH