ROZHODUJE KVALITA!

Nova DR590W-1CH je jednoduchá a cenově dostupná jednokanálová Wi-Fi auto kamera, která zaznamenává úžasné Full HD 1080p video s rychlosti zápisu 60 snímků za sekundu, aby zachytila nejdůležitější detaily i při vysoké rychlosti! Kamera má nový kvalitnější obrazový snímač Full HD Sony STARVIS™ pro nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoliv osvětlení.

G-SENZOR A Wi-Fi

UMOŽŇUJE RŮZNÉ REŽIMY ZÁZNAMŮ

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby.
Video soubory jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v aplikaci BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS. Při nahrávání režimu parkování je vyžadována externí baterie (Power Magic Battery B-112 /B-124) nebo hardwarová sada (Power Magic Pro / Power Magic EZ).

DOKONALÉ PROSTŘEDÍ NOVÉHO SOFTWARE

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí BlackVue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice*, prohlížení cest na mapě*, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware.Obě aplikace BlackVue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

* při používaní GPS modulu – volitelné příslušenství

Blackvue Viewer

VOLITELNÝ GPS 

Dokoupení GPS modulu umožňuje zaznamenávat rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu. Vše pak lze zobrazit pomocí bezplatného softwaru BlackVue Viewer (Windows/Mac OS) nebo Blackvue app (iOS/Android).

*prodává se samostatně 

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A
ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ 

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR590W-1CH v případě zaplnění micro SD karty, přístroj nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: vaše zařízení BlackVue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu.

TLAČÍTKO WI-FI A FORMÁTOVÁNÍ

Wi-FI ON/OFF: DR590W-1CH obsahuje fyzické tlačítko pro okamžité zapnutí a vypnutí Wi-Fi modulu.
Formátování micro SD: Dlouhým stisknutím tlačítka lze také zformátovat kartu micro SD bez nutností připojení k počítače.

Poznámka: Na rozdíl od předchozího modelu DR590-1CH zapnutí a vypnutí nahrávání zvuku teď lze provádět pomocí aplikace Blackvue > Nastaveni

VÝHODY SONY STARVIS

Obrazový senzor Sony STARVIS™, kterým je vybavená kamera DR590W-1CH, poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení. Navíc kamera je vybavena funkcí Night Vision, kterou lze aktivovat v nastavení. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS.

VYSOKA FREKVENCE PRO EXTRA PLYNULE VIDEO

VÝHODY VIDEO ZÁZNAMU PŘI 60FPS

Zařízení DR590W-1CH zaznamenává extra plynule video. Při rychlosti 60 snímků za sekundu je pohybové rozostření mnohem nižší než u video @30fps. To znamená, že Vaše auto kamera BlackVue dokáže lépe zachytit detaily (např. poznávací značky) dokonce i v rychle se pohybujících objektech.

MOŽNOSTÍ ZAPOJENÍ AUTO KAMERY

Standardní připojení

Toto připojení nevyžaduje žádné doplňky

Jednoduché řešení

Vyžaduje doplněk - Power Battery Pack

PROFI řešení

Vyžaduje doplněk-Power Magic Pro

OBSAH BALENÍ DR590W-1CH

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR590W-1CH

Při monitoringu na parkovišti je nutné zajistit trvalé připojení ke zdroji energie. Pro tento účel doporučujeme „Power Magic Pro“.
Koupit DR590W-1CH