2CH LCD AUTO KAMERA

Full HD rozlišení [email protected] pro přední i zadní kameru.

DR490L-2CH zaznamenává video (oboustranně) s pozorovacím uhlem 130°. Snímač Sony STARVIS vám poskytne vynikající jas ve dne a v noci. Díky technologii Night Vision je lepší viditelnost v noci při používaní parkovacího režimu ještě více zdokonalena. Tato funkce je obzvláště užitečná v oblastech s nízkou intenzitou osvětlení, jako jsou podzemní parkoviště a garáže. Dotyková obrazovka LCD a jednoduché uživatelské rozhraní usnadňují orientací v nabídkách.

SONY STARVIS

Snímač Sony STARVIS ™ kterým je vybavena přední kamera DR490L-2CH poskytuje mimořádný výkon při slabém osvětlení. Pro ty, kteří chtějí ještě jasnější záznam v tmavém prostředí, je DR490L-2CH vybavena funkcí Enhanced Night Vision, která zvyšuje maximální citlivost ISO. Může být nastavena pouze na režim Zapnuto, Vypnuto nebo Parkovací režim. Dokonce i s vypnutou funkcí Night Vision, snímač STARVIS překonává běžné snímače CMOS, jak je znázorněno ve srovnávacích snímcích níže:

G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
(*) Při nahrávání v parkovacím režimu doporučujeme používat externí baterie (Power Magic Battery Pack) nebo hardwarovou sadu (Power Magic Pro nebo EZ).

BLACKVUE PROHLÍŽEČ 

Dokonalé propracovaný prohlížeč pro OS Windows a MAC umožňuje snadné spravovaní vašich video souborů. Software Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat. Videa zobrazuje chronologicky a podle typu (Normální/Událost/Parking) pro rychlou identifikaci a archivaci důležitých záznamů.

OPTIMALIZOVANÉ ŘÍZENÍ SOUBORŮ

Auto kamera DR490-2CH zaznamenává cyklický a přepisuje nejstarší soubory, pokud je paměť zaplněná. 
Adaptivní správa souborů bez formátování.
Tento souborový systém vyvinutý společností Pittasoft zlepšuje stabilitu záznamu a nevyžaduje časté formátování karty microSD.
Vaše zařízení BlackVue je vybaveno microSD kartou U1 (16GB), která byla otestovaná na odolnost a zaručuje vysokou přenosovou rychlost.

EXTERNÍ GPS (VOLITELNÉ)

Externí přijímač GPS* (v délce cca 1m) přidává do vašich videí údaje o geolokaci a rychlosti.
*Prodává se samostatně 

ASISTENČNÍ SYSTÉMY PRO ŘIDIČE (ADAS)

Model DR490L-2CH obsahuje systém varování před vybočením z jízdního pruhu (LDWS). LDWS (Lane Departure Warning System) je mechanismus známý především jako systém varování při opuštění jízdního pruhu. Je-li aktivní, vaše auto kamera rozpozná a vydá zvukovou výstrahu, když se vozidlo nachází v blízkosti okraje silnici nebo jeho překročuje. Můžete kalibrovat LDWS a nastavit ho tak, aby se aktivoval pouze nad určitou rychlostí (60, 80 nebo 100 km/h).

PODPORA REŽIMU INTELIGENTNÍHO PARKOVÁNÍ

Auto kamera DR490L-2CH vybavena integrovanou funkcí vypnutí napájení a kabelem pro profi instalaci. Nevyžaduje další příslušenství pro hardwarové připojení (Power Magic).
Pomocí profesionálního instalačního napájecího kabelu můžete DR490L-2CH připojit k akumulátoru vozidla přes pojistkovou skříňku. Pak při vypnuti zapalování vozidla dojde k okamžité aktivace nahrávání v parkovacím režimu.

V parkovacím režimu vaše zařízení BlackVue sleduje zaparkované vozidlo, ale na paměťovou kartu nahrává pouze když se něco stane (detekován pohyb nebo náraz), což má dva výhody:
 – menší šance na přepsání důležitých souborů během dlouhých relací v parkovacím režimu
– rozšířená životnost paměťové karty v dlouhodobém horizontu

Kamera detekuje pohyb pomocí pohybového čidla a nárazy pomocí G-senzoru. Můžete nahrávat videa buď pomocí obou detektoru, nebo pouze při zjištění nárazů.

Dozvíte se více o parkovacím režimu

Potřebujete auto kameru pro velké nákladní vozidlo?
Podívejte se na DR750S-2CH TRUCK s externí vodotěsnou zadní IR kamerou.

DR750S-2CH TRUCK

TECHNICKÁ SPECIFIKACE BLACKVUE DR490L-2CH 

Koupit Blackvue DR490L-2CH