Zavolejte nám! (+420) 777-032-513|info@blackvue.cz

Zobrazení palubní kamery na mapě #

Jakmile otevřete aplikaci Blackvue, dostanete se na naše stránky s nápovědou. Stránky se mohou zobrazovat odlišně v závislosti na tom, zda jste přihlášeni či nikoli. Pokud nejste přihlášeni, může se zobrazit mapa jako na levém foto, ale mapa na foto zprava může být viditelná naopak když jste přihlášeni. Pokud jste zadali všechny informace, klepněte kamkoli na obrazovku.

1. Klikněte na tlačítko Map (Mapa) vpravo dole.

2. V zobrazení mapy aplikace zobrazí veřejné kamery v regionu. Chcete-li je skrýt, klikněte natlačítko . Poté uvidíte pouze své vlastní kamery. Ikona  znamená, že veřejné kamery jsou na mapě skryté.

3. K přesnému určení zvolte skupinu kamer. Kliknutím na Filtr iconodfiltrujete kamery, které byste v tuto chvíli na mapě vidět nemuseli. Všechny skupiny jsou ve výchozím nastavení vybrány tak, aby byly viditelné na mapě. Zrušte výběr skupin a klikněte na OK. Pokud klikněte na “Clear” (Vymazat), změny, které jste v tomto filtru provedli, se resetují a přesunete se zpět do zobrazení mapy. Jakmile provedete jakoukoli změnu ve filtru a klikněte na tlačítko OK a v pravé horní části ikony filtru objeví se modrý bod. Znamená, že ve filtru byla provedena změna. Pokud nemáte žádné kamery nebo skupiny,  ikona filtru se zobrazí v sedem provedení* .

*Pouze účet vlastníka vozového parku - Fleet Owner Account 

Název

Přejít nahoru