Zavolejte nám! (+420) 777-032-513|info@blackvue.cz

Úvod #

V aplikaci Blackvue k vašemu účtu lze zdarma zaregistrovat pouze jednu auto kameru (bezplatný tarif). Můžete si však zakoupit další sloty pro kamery a zaregistrovat až 3 auto kamery ke stejném účtu (Smart Plan).

K živému náhledu přes Cloud máte přístup 10 minut denně zdarma (bezplatný tarif). Díky Smart plánu si můžete užívat neomezený živý náhled, neomezené vzdálené přehrávání a stahování videa za měsíc, 90denní záznam sledování GPS a další.

Krok za krokem #

Chcete-li pokračovat v nákupu v aplikaci, přihlaste se k aplikaci Blackvue pomocí svého cloudového účtu a postupujte podle následujících pokynů.

  1. Přejděte do své aplikace Blackvue a kliknutím na ikonu nabídky vlevo nahoře Začínáme a  otevřete seznam nabídek.
  2. Klikněte na tlačítko “Upgrade Plan”.
  3. Zvolte „Smart“ a přečtěte si nabízené služby. Kliknutím na “Get started” (Začínáme) přejděte k dalšímu kroku.

4. Vybírat můžete z jedné až tří kamer. Na tuto stránku přidáte pouze dva další sloty pro kamery, protože již máte kameru zabírající volný slot nabízený bezplatným plánem. Vezměte prosím na vědomí cenový rozdíl při změně počtu kamer. Pokračujte v platbě klepnutím na “Get started” (Začínáme).

5. Po výběru počtu kamer se zobrazí platební brána. Než budete pokračovat, vezměte prosím na vědomí cenu předplatného, ​​která se může lišit v závislosti na přepočtu kurzu v místní měně.

6. Zkontrolujte částku k zaplacení:

a) Nákup předplatného v aplikaci pro Android:

b) Nákup předplatného v aplikaci pro iOS:

Název

Přejít nahoru