Zavolejte nám! (+420) 777-032-513|info@blackvue.cz

Nastavení oznámení #

1. Kliknutím navolba tlačítkootevřete nabídku MENU.

 

2. Klikněte na Settings (Nastavení) a poté na Notifications (Upozornění). PUSH oznámení je ve výchozím nastavení zapnuto a je odesíláno do vašeho počítače, Web prohlížeče a Blackvue aplikací. Pokud nechcete dostávat PUSH oznámení, vypněte volbu “Push notifications” .

Klikněte na Notifications (oznámení) a na Email Notifications (emailová upozornění).Emailové upozornění je ve výchozím nastavení vypnuto a pokud ho aktivujete, obdržíte upozornění na vaši emailovou adresu uvedenou při registraci do Blackvue Cloud. Nezapínejte tuto volbu, pokud nechcete dostávat emailová upozornění.

Pokud ovšem aktivujete emailové upozornění, zobrazí se vám nastavení upozornění pro určitý druh událostí. Klikněte na ikonu kontaktu vpravo nahoře, poté na Send Invite (poslat pozvánku) a zadejte e-mailovou adresu, kterou chcete použit pro zasílaní upozornění. Použijte jinou emailovou adresu, abyste mohli dostávat emailová upozornění na jiný email. Pokud je pozvánka úspěšně odeslána, zobrazí se  push upozorněni Invite sent (Pozvánka odeslána). Pokud zadáte neplatnou emailovou adresu, zobrazí se chybová zpráva.Můžete si zaregistrovat až 3 emailové adresy, včetně vaší emailové adresy použité při registraci. Když jsou všechny 3 sloty pro emaily obsazeny, nemůžete poslat další pozvánku. Přijaté a čekající emaily mohou zaplnit položky v seznamu, ale emaily, jejichž platnost vypršela (Expired), nezaplňují žádný slot. Pokud platnost jakéhokoli emailu vyprší, můžete pozvat další emailovou adresu. Chcete-li dostávat emailová upozornění, zaškrtněte políčko.

Kliknutím nasmažete zaregistrovaný email.

3. Je-li aktivovaná funkce Push upozornění nebo Email upozornění, můžete si změnit nastavení oznámení pro každou událost detekovanou palubní kamerou. Ve výchozím nastavení je zapnutý pouze Manual recording (manuální záznam) a  Impact detection (detekce nárazů) pro parkovací režim. Klikněte na událost, o které chcete dostávat upozornění.

Modely řady X umožňují upozornění i na nízké napětí.

Pokud jste připojili přistroj DMC100 ke kameře DR750X-3CH Plus, budete moci nastavit nastavení upozornění pro události spouštěné systémem Driver Monitoring System* (DMS).

*Driving monitoring system DMS (Driver Monitoring System primárně hlídá dva řidičovy prohřešky: nesledování situace před vozidlem a únavu či dokonce spánek): Drowsy – ospalý řidič | Distracted – nesoustředěný řidič | Undetected – nedetekováno | Detected – detekováno

Chcete-li zjistit, jak změnit nastavení firmwaru pomocí hotspotu Wi-Fi, podívejte se na online návod pro určitý model auto kamery. Pro více podrobností zvolte váš model palubní kamery > Changing Settings (změna nastavení) > CHANGING SETTINGS USING A SMARTPHONE (ZMĚNA NASTAVENÍ POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU).

Název

Přejít nahoru