AKTUALIZUJTE FIRMWARE AUTO KAMERY PŘES CLOUD 

Technologie Cloud FOTA upgrade je nyní k dispozici pro modely DR900S a DR750S a představuje tak snadný způsob vzdáleného upgradu firmware.

Tato funkce usnadňuje obnovení firmware pro uživatele BlackVue Over the Cloud. Upgrade firmwaru auto kamery s Wi-Fi modulem lze obvykle provádět dvěma způsoby: buď vyjmutím karty microSD a kopírováním nového firmwaru z počítače nebo pomocí Wi-Fi. Možnost Wi-Fi FOTA (Firmware Over The Air) je užitečná, protože umožňuje aktualizaci firmwaru na cestách bez vyjímání karty microSD. Vyžaduje však, abyste nejprve stáhli firmware do telefonu přes internet, pak připojili jste se k vaší auto kameře přes Blackvue Wi-Fi a přenesli do něj nový firmware. Aplikace BlackVue Cloud FOTA vás informuje, kdy je k dispozici nová verze firmwaru, a poté můžete firmware aktualizovat jediným kliknutím. A to všechno, vzdáleně.

KOMPATIBILITA A POŽADAVKY:

MODEL AUTO KAMERY:

Chcete-li podporovat Cloud FOTA, musíte nejprve aktualizovat firmware pomocí “tradiční” metody (Wi-Fi FOTA přes přímé Wi-Fi připojení nebo pomocí počítače, kopírováním nové verze firmwaru na kartu microSD).

  • řada DR900S (DR900S-1CH, DR900S-2CH) s firmwarem v. 1.008 a vyšším.
  • řada DR750S (DR750S-1CH, DR750S-2CH, DR750S-2CH TRUCK, DR750S-2CH IR) s firmwarem v. 1.013 a vyšším.

CLOUD ÚČET:

Musíte mít aktivní účet BlackVue Cloud a kamera musí být zaregistrována a připojena k Cloudu.

JAK POUŽÍVAT CLOUD FOTA:

Aktualizace firmwaru přes Cloud FOTA je ve skutečnosti jednodušší, než aktualizace přes Wi-Fi nebo BlackVue Viewer.

Zde jsou znázorněny následující kroky:

Pomoci aplikací BlackVue připojenou k cloudu přejděte do položky BLACKVUE CLOUD (nebo pomocí BlackVue Viewer pro stolní počítače). Je-li k dispozici nový firmware, ikona červené tečky se zobrazí vedle nazvu vaší auto kamery. Klepněte na Menu (ikona se třemi tečkami (⋮))> Remote firmware update > Update Now. Kamera začne stahovat firmware a automaticky ho instalovat. Budete upozorněni, jakmile aktualizace proběhne úspěšně nebo selže (jakmile aktualizace bude dokončena,  auto kamera přejde zpět do režimu online po restartu).

Ujistěte se, že je palubní kamera v průběhu procesu obnovení firmware napájena.

Samozřejmě, že pro použití této funkce musí být k dispozici nová verze firmware. Pokud se pokusíte aktualizovat, zatímco vaše kamera již má nejnovější firmware, otevře se okno se zprávou “Firmware is up-to-date” (Firmware je aktuální).